A Győr felé, illetve onnan utazók számára egy nagy zsák türelemre lesz szükség a MÁV-val utazva a biztosítóberendezési hiba miatt.
A győri vasúti fővonalon szerda estig hosszabb menetidőre és rövidebb útvonalon közlekedő járatokra, pótlóbuszos átszállásra kell számítani, mert Tata állomáson biztosítóberendezési hiba lassítja a közlekedést – közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján.
Hosszabb menetidő, átszállási kényszer, pótlóbuszozás vár a győri MÁV-vonalon közlekedőkre biztosítóberendezési hiba miatt
Azt írták, hogy
az S10-es vonatok megosztva közlekednek:
a budapesti Déli pályaudvar és Tatabánya, valamint Tata és Győr között. Az utasoknak
Tata és Tatabánya között pótlóbusszal kell utazniuk,
ezek a vasútállomások előtt állnak meg.
Az InterCity-k, az EuroCity-k és a Railjetek a fennakadás végéig Tatabányán, Vértesszőlősön, Tóvároskerten és Tatán is megállnak. A győri fővonalon a fennakadás végéig minden vonat helyjegy váltása nélkül vehető igénybe.
A fennakadás végéig elfogadják a 760-as, a 762-es, a 784-es, a 803-as, a 804-es, az 1850-es, a 8432-es, a 8435-es, a 8462-es és a 8465-es Volán-járatokon a vasúti jegyeket is.
(MTI)