Mit művelnek? Három éve újították fel, most újrakezdik Tokaj főterének renoválását Tiborczék

2022-ben egyszer már elvégezték a munkát, most mégis újra nekifognak Tiborcz Istvánék Tokaj központjának rendbetételéhez.

Tokaj központját ugyan egyszer már újjáépítették egymilliárd forintból 2022-ben, most mégis kapott az önkormányzat még 3,8 milliárd forint állami támogatást erre. Ráadásul olyan épületeket is lebontanak, illetve újjáépítenek a kedvelt borvidék főterén, amit

elvileg már felújítottak három éve

– szúrta ki szerdán a 24.hu.

Kapcsolódó: Elképesztő: Tiborcz István új birodalmat épít Tokaj-Hegyalján

Tiborcz és a Fidesz-közeli üzleti körök építkeznek Tokaj központjában

A tokaji projektben több kormányközeli üzletember is felbukkan, mindenekelőtt Tiborcz István Patricius Borház Zrt.-je. De a miniszterelnök vején kívül más neveket is kiszúrt a portál:

A fent említett üzletembereken kívül még egy magántőkealap is a kedvezményezettek között van. Mint ismert, ez a formátum a fideszes körök kedvenc eszköze arra, hogy elrejtsék egy komolyabb vagyon mögötti valódi tulajdonost.

Valódi Hírek