Egy kínos bakinak köszönhetően jutott ki az Eb-re a magyar fociválogatott

Keserédes „siker”.

Mint megírtuk, csütörtökön játszotta a magyar válogatott a Bulgária elleni Eb-selejtezőt. Szoboszlai Dominik beadása után Ádám Martin fejesével szerezte meg a vezetést a magyar csapat a 10. percben. Negyedórával később azonban Bulgária egyenlített Szpasz Delev góljával.

Az első félidő felénél felébredtek a bolgárok, majd a vezetést is átvették, a 71. percre 2-1-re fordítottak az álláson. Végül a hosszabbítás utolsó perce váratlan sikert hozott a magyar csapatnak,

Petkov öngóljával ugyanis kijutott a magyar válogatott az Eb-re. Az eredmény 2–2 lett.

A 11 találkozó óta veretlen magyar csapat a döntetlennel hét pontra növelte előnyét a harmadik Montenegróval szemben, de csoportelsősége még nem dőlt el, mert a szerbek két ponttal vannak lemaradva.

A magyarok vasárnap 15 órától a montenegrói válogatottat fogadják a Puskás Arénában a selejtezőcsoport utolsó fordulójában.