Brutálisan nehéz éven vannak túl: Elárulták, hol ünneplik a házzasági évfordulójukat Vilmos hercegék

Vilmos herceg és Katalin hercegné Skóciában lesznek.

14 éve házasodott össze Vilmos herceg és Katalin hercegné. A legnehezebb év után romantikus ünneplésre készülnek Skóciában.

Vilmos herceg és Katalin hercegné 14 év házasság után Skóciában ünneplik évfordulójukat, egy helyen, ahol a szerelmük kezdődött.

A pár 2002-ben találkozott a St. Andrews Egyetemen, ahol Katalin egy jótékony célú divatbemutatón hívta fel magára Vilmos figyelmét. A szerelem gyorsan szárba szökkent, de az esküvőjük 2011-ben, a híres „évszázad esküvőjén” valósult meg.

Az évforduló nemcsak az idő múlásáról szól,

hanem a pár számára rendkívül nehéz 2024-es év után. Vilmos apja, Károly herceg rákos megbetegedését és Katalin saját rákkezelését követően a család segítette őket a nehéz hónapokban. Katalin videóüzenetben osztotta meg, hogy a férje támogatása kulcsszerepet játszott a felépülésében.

A házaspár most, a Mull szigeten tölti az évfordulót, és miközben hivatalos programokon vesznek részt, egyben kettesben is megünneplik rendíthetetlen szerelmüket.

Kapcsolódó:

Hatalmas baklövés: Vilmos herceg és Katalin hercegné súlyosan megszegték a királyi protokollt

Valódi Hírek