Visszajön a vacsora: Káslerrel smúzolt Hosszú Katinka, fergeteges volt a hangulat

Csalódás.

Magyarország a negyedik helyen zárt az úszó-EB éremtáblázatán, összesen 5 arany-, 3 ezüst- és 6 bronzérmet zsebeltek be a magyarok. A bajnokságnak a Duna Aréna és a Lupa-tó adott otthont május 10. és 23. között.

Hosszú Katinka a világ idei legjobb idejével (4:34.76) nyert 400 vegyesen, de ahhoz nem fér kétség, hogy rajta kívül is minden úszónkra büszkék lehetünk.

Kásler Miklós is roppant büszke rájuk, sőt, úgy tűnik, hogy az úszók is rá, hiszen

tiszteletbeli aranyérmet kapott Hosszútól,

ezeket a pillanatokat pedig meg is osztotta közösségi oldalán:

„Bár az úszó-Európa-bajnokság csupán néhány napja ért véget, aranyérmeseink már készülnek a soron következő megmérettetésre. Látogatásom alkalmával a bajnokok jelképesen maguk közé fogadtak, Hosszú Katinkától pedig az ezzel járó érmet is megkaphattam.